REJESTR ZMIAN
Nr 1 | data:2018-12-27 | zmienił: Mariusz Piątkowski | powód: "zmiana stanowiska" | poprzednia treść
Nr 2 | data:2019-01-15 | zmienił: Mariusz Piątkowski | powód: "dodanie oświadczenia majątkowego na początek kadencji 2018-2023" | poprzednia treść
Nr 3 | data:2019-07-11 | zmienił: Mariusz Piątkowski | powód: "dodanie oświadczenia majątkowego za 2018 r" | poprzednia treść
Nr 4 | data:2020-08-20 | zmienił: Grzegorz Cioć | powód: "dodanie oświadczenia majątkowego za 2019 r." | poprzednia treść
Nr 5 | data:2021-05-11 | zmienił: Grzegorz Cioć | powód: "dodanie oświadczenia majątkowego za 2020 r." | poprzednia treść
Nr 6 | data:2022-05-31 | zmienił: Grzegorz Cioć | powód: "dodanie oświadczenia majątkowego za 2021 r." | poprzednia treść

POWRÓT DO STRONY